I Circuito Online Blitz Equipos IDC 2020 (Equipos 6)

Paskutinis atnaujinimas28.04.2020 00:42:56, Autorius/Paskutinis perkėlimas: spanish federation (arbiter comitee)

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų
pradinis žaidėjų sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Geriausi žaidėjaiLentų sąrašas
Geriausias lentos žaidėjasŽaidėjų sąrašas pagal reitingo atitikmenį
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
11Los Destroyers770024,0095,0
24Yogures de Macedonia742119,0096,0
36Mayorista no coloco piezas732216,50100,0
45Boxin Mach724115,52105,0
52Pangolines de Wuhan731315,5094,5
63Corona Ajedrez732215,0097,0
713Asociación Cacharros631215,0072,0
87Canarias 64722313,50102,5
99DescubreGuía732213,5093,5
1015Dragones de Fuerteventura622213,5074,0
1114Los ChessPiritos622212,5076,0
128CEMENA721411,5084,0
1311Chessvids-19621311,5082,5
1410Los Atrakadores740311,0079,5
1512Tronkos Cemena611410,0181,5
1617GOMERD602410,0174,0
1716ConfinaChess60156,0074,0

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: points (game-points)
Papildomas rodiklis 2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,