I Circuito Online Blitz Equipos IDC 2020 (Equipos 4)

Paskutinis atnaujinimas28.04.2020 00:43:58, Autorius/Paskutinis perkėlimas: spanish federation (arbiter comitee)

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų
pradinis žaidėjų sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Geriausi žaidėjaiLentų sąrašas
Geriausias lentos žaidėjasŽaidėjų sąrašas pagal reitingo atitikmenį
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
15Mayorista no coloco piezas752022,0099,0
21Corona Ajedrez750219,00101,0
34Boxin Mach741217,00105,5
42Los Destroyers741216,50102,5
56Yogures de Macedonia724116,00106,0
613Los ChessPiritos741216,0090,0
79CEMENA722316,0088,5
83Pangolines de Wuhan741215,5094,5
911Los Atrakadores731314,5093,0
107Canarias 64740314,0091,5
1110ChessTitans731313,0088,0
1214Chessvids-19731313,0087,0
1312Tronkos Cemena731313,0070,0
1416Dragones de Fuerteventura732213,0069,0
158DescubreGuía720511,0082,0
1618GOMERD72058,5075,0
1715Asociación Cacharros71066,0279,5
1817ConfinaChess70076,0071,5

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: points (game-points)
Papildomas rodiklis 2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,