I Circuito Online Blitz Equipos IDC 2020 (Equipos 2)

Paskutinis atnaujinimas28.04.2020 00:44:00, Autorius/Paskutinis perkėlimas: spanish federation (arbiter comitee)

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų
pradinis žaidėjų sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Geriausi žaidėjaiLentų sąrašas
Geriausias lentos žaidėjasŽaidėjų sąrašas pagal reitingo atitikmenį
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
14Yogures de Macedonia770024,5097,5
21Los Destroyers760121,00102,0
33Boxin Mach750217,50103,0
410Los Atrakadores732216,0088,5
511Los ChessPiritos732215,5089,0
65Mayorista no coloco piezas740315,04107,0
72Pangolines de Wuhan731315,01105,0
88DescubreGuía732215,0196,0
97CEMENA730414,0097,0
106Corona Ajedrez722314,0094,5
1114Chessvids-19722314,0088,5
1213Asociación Cacharros621313,5089,0
1317GOMERD630313,5075,0
1415Dragones de Fuerteventura630311,5079,5
159ChessTitans722310,5085,5
1612Tronkos Cemena620410,5076,0
1716Santa Úrsula BADNOR611410,0067,5
1819ConfinaChess61149,0084,0
1918Escuela de Ajedrez Cacharros60062,0070,0

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: points (game-points)
Papildomas rodiklis 2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,