Open Blitz NDB2020

Posledná aktualizácia 06.01.2020 00:26:15, Creator/Last Upload: fédération mauritanienne des échecs

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por.č.TMenoFEDEloBody TB1  TB2  TB3 
11Ahmed El Bechir MohamedouMTN18417,00,017,57
28Elabadila chiekhmalainineMTN05,50,021,55
34Boubacar ElemineMTN15725,00,017,05
45Sidi Ali DahMTN15474,01,015,54
53Ely Samba Ould TounssiMTN16164,00,015,54
62Baba Saad BouhMTN16193,50,018,53
77Cheikh El Maloum NoumaneMTN14213,00,021,03
86Mohamed Saleh Mohamed Vall BedeMTN15332,00,017,52
99Naji Med TfeilMTN01,00,016,51
1010Sidi Mohamed Sidi AbdallaMTN00,00,019,50

poznámka:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: The greater number of victories (variable)

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, Tiráž,