Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

IRQI CUP FOR CLUBS 2019

Paskutinis atnaujinimas26.12.2019 22:00:16, Autorius/Paskutinis perkėlimas: iraqi chess federation

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3  PR4  PR5 
11Etisalat7610130204955,022,0
23Peshmarga7601120186151,020,0
32Khanzad7511110199753,521,5
44Al Qadsiah740380153841,516,5
56Ommal630370103430,513,0
65Engineers630370100222,513,0
79Al Kadhemiya621360100624,013,0
87Al Hadif62045084023,011,0
98Al Eskan61144075823,010,0
1010Naft Alwasat61053050011,07,5
1111Shatt Al Arab60061043515,06,5

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 3: Board Tie-Breaks of the whole tournament
Papildomas rodiklis 4: Berlin Tie Break
Papildomas rodiklis 5: points (game-points)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,