2. Klasse Jugend 2019/2020

Seinast dagført19.12.2019 13:43:02, Creator: kuran/sauwald,Last Upload: landesverband oberösterreich eloreferat

SlóðirAlmenn heimasíða hjá fyrireikarum
Parameter-val Vís kappingar-upplýsingar
ListarStøðan eftir umfar 6, Lið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Talva eftir umfar 6
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaSkriva lista út, Eksportera til Excel (.xls), Eksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, AUT rating-calculation,

Støðan eftir umfar 6

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Sternstein 5651020,0110
24St. Martin/Traun 2642018,5100
33Sternstein 6632115,580
46Vöcklabruck 5512211,560
9Hofkirchen 3630311,560
15Gmunden 4614111,560
714JSV Mühlviertel 3613211,550
87Sauwald 6612310,540
913St. Valentin 562139,550
102Steyregg 650239,041
12St. Martin/Traun 350239,041
125Urfahr 431116,030
138Haslach 300000,000
10Neuhofen/Krems 300000,000
11Schachschule OÖ 100000,000

Viðmerkingar:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints