Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 10

Paskutinis atnaujinimas02.12.2019 20:52:47, Autorius/Paskutinis perkėlimas: irma und werner stubenvoll

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
11Champions760112187,022,5
22UKR Chess Stars760112172,522,0
36Swordfish751111144,019,0
43Lithuania 1751111140,519,5
59Latvia 1750210137,020,5
613Russia 1742110131,019,5
75Karpov School750210131,018,0
84Ukrainosaurs750210130,518,0
97English Kings73319113,517,5
1010Russian Eagles74129107,019,0
118Capablanca.pro7412996,015,5
1212St.Petersburg-Daghestan7412993,017,0
1311Estonia 174038109,517,5
1414Belarus7403894,017,0
1517Russia 27403889,016,5
1616Russia 37403888,015,5
1718BPW7403887,516,5
1820Estonia 27403866,013,0
1922Sisters UKR7403864,514,0
2027England Dark Horses7403862,512,5
2130England Reds7313770,013,5
2237Narva Maletäht7313763,513,5
2315England MAKK7304666,513,0
2419Lithuania 27223665,514,0
2524Moscow Stars7304661,512,5
2629Estonia 37223653,511,5
2723Ukraine U87304650,011,5
2825Dream Team7304649,013,0
2931Dragons Dynamite7223644,511,5
3026Young Talents7304638,011,0
3136Tartu Kalev7304629,513,5
3232England 77214562,012,0
3321Latvians H77214553,012,0
3438England KARR7214551,011,5
3544Russia Small7214551,010,5
3633Team Zomp7214546,512,5
3728England HFBR7214544,011,0
3843Rae Spordikool7052544,010,0
3934Lithuania 37214531,512,5
4039Mk Areng 17133529,010,0
4142Polva Male-Kabe7124424,09,0
4235IDA-Virumaa 27034325,07,0
4340Mk Areng 27106219,07,5
4441Mk Areng 3 - Pirita700708,51,5

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Khanty-Mansiysk)
Papildomas rodiklis 3: points (game-points)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,