Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 14

Paskutinis atnaujinimas02.12.2019 21:33:24, Autorius/Paskutinis perkėlimas: irma und werner stubenvoll

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
11Belarus 1770014185,523,0
25St. Petersburg Ch.Club751111135,519,5
36Belarus 2750210141,020,0
413Yamal742110104,018,0
54St. Petersburg74129108,517,0
68Ukraine N173319108,019,0
712Slovenia73319106,018,0
83Lithuania 174129102,514,5
910Hungary7412993,515,5
1011Estonia 27412979,515,0
112Russia 172418105,515,5
129Estonia 173228104,015,0
1320Georgia7241896,016,0
147Tornado7322892,516,0
1516England A7403871,516,5
1618Belarus 373137105,017,0
1717Moscow 17232793,516,5
1822St.PB - N.Novgorod7313787,514,5
1923Russia 27313775,512,5
2015Russia Girls7313775,014,0
2114Estonia 37313760,013,0
2233Russia 37223660,014,5
2324St.Petersburg Chkids7223650,512,0
2421England B7304650,511,0
2528English Knights7223648,512,0
2630Ida-Virumaa 17304645,513,0
2725Black Horse7223645,511,5
2826Finnland7223644,511,0
2919Lithuania 27214562,011,0
3029Rae Spordikool7214540,08,5
3131Tartu Kalev 17214539,09,5
3227Malekool 647205443,511,5
3335England CKZP7124425,09,5
3432Mk Areng7115329,08,5
3534Tartu Kalev 27115325,08,5
3636Kaksikrae7007033,56,0

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Khanty-Mansiysk)
Papildomas rodiklis 3: points (game-points)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,