Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

LJC Team Day 1 P5 & Under

Paskutinis atnaujinimas24.11.2019 17:04:33, Autorius/Paskutinis perkėlimas: lothian junior chess

galutinė vietų padėtis po 6 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
11Corstorphine 166001223,00
22Sciennes A6411916,00
35Corstorphine 26330915,50
414ECA Knights6402814,00
57Sciennes B6402813,00
63St Peters Sharks6312717,00
74South Moningside Blue6312714,00
6Cargilfield A6312714,00
11Pentland6312714,00
1010ECA Bishops6231713,50
1112St John Ogilvie6312712,50
1217St Peters Dolphins6222613,50
1319Bruntsfield6303612,00
148Bonaly6303611,00
9ESMS6222611,00
1613Flora Stevenson Bishops520367,50
1715Dalry621359,50
1822ESMS Barbarians511357,50
1916SMPS Barbarians6123411,00
2020Cargilfield B510446,00
2118Flora Stevenson Knights510444,50
2221Edinburgh Academy500523,50
2323St Georges500520,50

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,