Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Jólaskákmót grunnskóla Reykjavíkur 2019: 8.-10.bekkur

Paskutinis atnaujinimas24.11.2019 18:30:08, Autorius/Paskutinis perkėlimas: icelandic chess federation

galutinė vietų padėtis po 6 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3  PR4 
11Hlíðaskóli A-sveit660020,0120240,5
27Rimaskóli A-sveit650119,5100209,5
32Laugalækjarskóli A-sveit631214,570163,0
410Landakotsskóli A-sveit631212,070104,5
56Rimaskóli Stúlknasveit622211,06093,5
65Réttarholtsskóli A-sveit630310,560102,8
73Laugalækjarskóli B-sveit613210,05096,0
84Foldaskóli A-sveit62049,04093,8
98Breiðholtsskóli A-sveit61149,03083,8
109Laugalækjarskóli C-sveit60064,50044,8

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: points (game-points)
Papildomas rodiklis 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 4: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,