Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Jólaskákmót grunnskóla Reykjavíkur 2019: 1.-3.bekkur

Ultima actualizare24.11.2019 12:44:22, Creator/Last Upload: icelandic chess federation

Clasament final dupa 6 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
12Rimaskóli Stúlknasveit641115,5900
21Háteigsskóli A-sveit624013,5810
5Ingunnarskól A-sveit632113,5810
47Landakotsskóli A-sveit622212,5600
58Langholtsskóli A-sveit630312,0600
63Austurbæjarskóli A-sveit621312,0500
74Árbæjarskóli A-sveit613211,0500
86Ingunnarskóli B-sveit60156,0100

Adnotare:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break4: Board Tie-Breaks of the whole tournament