Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Waldviertler Cup, 2019/20

Paskutinis atnaujinimas30.11.2019 18:10:10, Autorius/Paskutinis perkėlimas: nö.-schachverband

galutinė vietų padėtis po 3 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
12Zwettl 1330069,00
21Litschau-Eisgarn 1320149,50
35Litschau-Eisgarn 2210123,50
44Gr. Gerungs210123,00
58Zwettl 2100101,00
63Waidhofen/Thaya100101,00
6Voest Krems100101,00
87Gr. Siegharts100100,00

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,