Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

PORPROV. SUMSEL KE XII TAHUN 2019 DI PRABUMULIH CATUR KILAT BEREGU PUTRA

Ultima actualizare16.11.2019 10:16:03, Creator/Last Upload: garuda chess

Clasament final dupa 7 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
14MUBA76101324,0360,0
211PALI73401019,0269,8
31EMPAT LAWANG7322817,5198,3
46OGAN ILIR7403816,0151,0
59OKU SELATAN7322814,5160,5
612PRABUMULIH7322813,5221,8
75MUSI RAWAS7403813,5186,5
88OKU7313715,0152,3
910PALEMBANG7223612,0138,0
107OKI712449,092,0
113LUBUK LINGGAU720549,083,5
122LAHAT700705,060,5

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break