Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 3b Preliminaries

Paskutinis atnaujinimas20.11.2019 06:39:04, Autorius/Paskutinis perkėlimas: jamaica chess federation (llicense 3)

galutinė vietų padėtis po 6 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
11Cornwall College A660012023,5
23Munro College A650110018,5
34Green Island High B64028015,5
410Mannings School B63036012,5
52Mt Alvernia High A63036011,5
68Irwin High School A53026011,0
77Green Island High Girls62135011,5
89Irwin High School B5113305,5
96Anchovy High Girls6105204,5
105Anchovy High B6006002,0

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 3: points (game-points)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,