Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 3a Preliminaries

Ultima actualizare20.11.2019 06:44:44, Creator/Last Upload: jamaica chess federation (llicense 3)

Clasament final dupa 6 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13Green Island High A660012020,5
22Mannings School A64119016,5
31Mobay Comm College A64028017,5
47Green Island High C63127013,0
54Munro College B6303609,5
65Cornwall College B62044010,5
76Anchovy High A6105206,0
88Mt Alvernia High B6006002,5

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)