Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 1a & 1b Preliminaries

Paskutinis atnaujinimas17.11.2019 17:25:12, Autorius/Paskutinis perkėlimas: jamaica chess federation (llicense 3)

galutinė vietų padėtis po 5 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
11Wolmer's Boy's School A550010018,0
22Kingston College A54018012,5
35Wolmer's Boy's School B53026012,0
44Excelsior High School A53026011,5
57Excelsior High School B5203406,5
66Kingston College B5113318,5
73Wolmer's Girl's School A5113318,0
88Excelsior High School C5005003,0

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 3: points (game-points)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,