Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

TORNEO INTERCOLEGIAL COLON 2019 Categoria sub 14

Paskutinis atnaujinimas09.11.2019 19:42:42, Autorius/Paskutinis perkėlimas: pepecarrillo

Vieta po 5 rato

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
16La Salle 155001017,00
28Portobello 24301812,00
34Colegio Internacional del Caribe 15311714,00
49Santa Teresita412168,50
57Portobello 1521259,50
63Colegio Abel Bravo 2411257,00
72Colegio Abel Bravo 1402245,00
85Colegio Internacional del Caribe 2511335,00
91Benigno Jimenez400422,00

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,