Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

TORNEO INTERCOLEGIAL COLON 2019 Categoria sub 14

Zadnja izmjena09.11.2019 19:43:43, Creator/Last Upload: pepecarrillo

Tabela nakon kola 5

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
16La Salle 155001017,00
28Portobello 25401812,00
34Colegio Internacional del Caribe 15311714,00
49Santa Teresita522168,50
57Portobello 1521259,50
63Colegio Abel Bravo 2521257,00
72Colegio Abel Bravo 1512245,00
85Colegio Internacional del Caribe 2511335,00
91Benigno Jimenez510422,00

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints