Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

TORNEO INTERCOLEGIAL COLON 2019 Categoria sub 14

Zadnja izmjena09.11.2019 19:42:42, Creator/Last Upload: pepecarrillo

Tabela nakon kola 5

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
16La Salle 155001017,00
28Portobello 24301812,00
34Colegio Internacional del Caribe 15311714,00
49Santa Teresita412168,50
57Portobello 1521259,50
63Colegio Abel Bravo 2411257,00
72Colegio Abel Bravo 1402245,00
85Colegio Internacional del Caribe 2511335,00
91Benigno Jimenez400422,00

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead