Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

JOGOS INTERATLÉTICAS DO OESTE DO PARANÁ - JOIA OESTE 2019

Zadnja izmjena09.11.2019 21:57:50, Creator/Last Upload: fexpar- federação de xadrez do paraná

Konačna tabela nakon 6 Kola

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
112UTFPR MEDIANEIRA651013,0110
23DIREITO UNIOESTE640212,082
313UTFPR TOLEDO530212,080
41ARDILOSA640211,080
57ENG UNIOESTE TD631210,570
66ENG UNIOESTE FOZ630310,060
75ENG UNIOESTE CV63039,560
84DIREITO UNIVEL63039,060
92DINO52038,560
108ENGENHARIA UDC52038,060
9MEDICINA FAG52038,060
1211UNIPAR TOLEDO50057,020
1310PUC TOLEDO51046,540

Bilješka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead