Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Campeonato Nacional por Equipos CONADEIP 2019

Zadnja izmjena10.11.2019 23:24:11, Creator/Last Upload: ia enrique zaragoza

Konačna tabela nakon 5 Kola

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11ITESM Puebla55001017,50
22Universidad Anahuac Norte5401812,00
35Universidad de Monterrey5311712,00
44Universidad Anahuac Queretaro5302611,52
512Universidad La Salle Nezahualcoyotl5302611,50
67ITESM Queretaro5212510,50
73ITESM San Luis Potosi5131510,50
810Universidad del Valle de Puebla5131510,50
96Instituto Tecnologico Autonomo de Mexico5131510,00
109ITESM Ciudad de Mexico521259,00
1111Universidad La Salle Mexico521258,00
128Universidad Iberoamericana520349,50
1314Universidad Interamericana Puebla520347,00
1413Universidad Anahuac Sur511337,00
1515Universidad Montrer510423,50

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints