Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Jugendliga OÖ 2019/20

Paskutinis atnaujinimas01.11.2019 20:25:55, Autorius/Paskutinis perkėlimas: mag. rudolf neuböck

galutinė vietų padėtis po 3 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
110Sternstein 6330010,560
26St Martin 132109,550
39Sternstein 532109,050
44Linz Urfahr31116,030
57St Valentin32015,540
612Vöcklabruck31115,530
71Gmunden31115,530
85Sauwald30125,010
93JSV Mühlviertel30124,510
1011Steyregg30214,020
112Hofkirchen31024,020
128St.Martin 230123,010

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: points (game-points)
Papildomas rodiklis 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,