Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Narayanganj District Qualifying 2019

Paskutinis atnaujinimas12.10.2019 15:19:47, Autorius/Paskutinis perkėlimas: bangladesh chess federation

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFIDE IDFed.Reit.
1Md Abu Hanif102008352185
2Hossain Monir102009592096
3Mohammad Shameem102017002083
4Rahman Mahfuzur Shahin102028032036
5Ahmed Feroz102012541991
6Habibur Rahman Sohel102053731988
7Amir Sohel102162271984
8Md Mokshed Khan102144021976
9Ahamed Md Fariduddin102028971950
10Md Matiur Rahman Mamun102101211937
11Syed Monirul Haque102014081867
12Tofazzal Hossain102076941848
13Sabbir Ahmed Sentu102038181831
14Sadnan Hasan Dihan102256501825
15Anisur Rahman102316761799
16Mohammad Nazmul Hasan102120601798
17Chowdhury Amdadul Kabir102043181781
18Abdur Rashid102277921780
19Dibakar dIbya102216621673
20Md Shajahan102257651668
21Mst. Jhorna Begum102158081635
22Mir Moyenul Islam102315521611
23Monon Reza Neer102240091598
24Shah Alam Ropan102130581594
25Mortuza Mahathir Islam102267881589
26Kamal Uddin Bhuiyan102285191537
27Abdur Rahim102403651520
28Golenur Miah102284461493
29Maksudur Rahman102285781490
30Aminul Hasan Sudin102266131470
31Mortuza Mohtadi Islam102267961454
32Samin Jawad102377471375
33Rayhan Islam102377121337
34Ali Mohammad102036990
35Md Jannatul Adon0
36Md Mesbah Uddin102418250
37Saom Saifullah0
38Sidratul Muntaha Ibne Rahman0
39Md Rashedul Islam102480300
40Shafiul Alam Mamun0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,