Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Segunda División Provincial por Equipos de Almeria 2019

Zadnja izmjena09.11.2019 21:12:47, Creator/Last Upload: spanish chess federation (licence 405)

Konačna tabela nakon 6 Kola

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Roquetas D - Alacena Castellana65101117,085,5
27Circulo C65011018,579,0
35Torre Balerma A6411918,060,0
42Indalo Promesas6402814,579,5
56Indalo Integra26321813,086,0
68El Rey B6312714,078,5
713El Rey C6231713,561,5
810Roquetas F - Osteopatia Las Salinas6312712,076,0
911Circulo Promesas6312711,575,5
109Roquetas E - Sonymar6303613,579,0
113Reverte Minerals6303613,067,5
1215Torre Balerma B6222611,555,5
1312Ejido6213510,567,0
1414Roquetas G - Damas del Tablero621359,567,0
154Ciudad Vicar B6123411,070,0
1619Los Naranjitos620448,050,0
1716Roquetas H - Seguros Santa Lucia620447,066,5
1817Escuelas Indalo620447,065,0
1918Los Ensabanaos610525,051,0

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)