Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Wiener Kinderliga 2019/2020

Paskutinis atnaujinimas26.11.2019 10:41:39, Autorius/Paskutinis perkėlimas: wiener schachverband (ta)

galutinė vietų padėtis po 6 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
12Sz Favoriten I660021,0180
21Sc Donaustadt I650118,5150
33Sc Donaustadt II640215,0120
47Sc Donaustadt III621313,570
55Sv Mödling622212,580
610Kjsv-Wien631212,0100
78Sz Favoriten II623112,090
841. Sk Ottakring I631211,0100
961. Sk Ottakring II622211,080
1015Sv Kopflastig II520310,580
119Sk Hietzing511310,560
1212Sc Polyglott L.S. I511310,060
1311tschaturanga50239,540
1413Sv Floridsdorf50237,541
1514Sv Kopflastig I50237,541
1617Reserve II22005,060
1716Reserve I20021,000

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: points (game-points)
Papildomas rodiklis 2: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,