Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

I Campeonato de Beca UNAN Rurd Final (doble vuelta)

последно ажурирање14.08.2019 20:16:50, Creator/Last Upload: fabricio gonzalez pereira

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1Alvarado RubenNCA0
2Barrios IsmaelNCA0
3Lopez Castro JavierNCA0
4Melendez VictorNCA0
5Samuel MoisesNCA0