Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

VII Torneo por equipos LATINOAMERICA CHESS Temporada 2019

Darrera actualització22.08.2019 18:04:53, Creador/Darrera càrrega: comite olimpico peruano

Classificació final després de 12 rondes

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1 
12CAISSA FRIENDS 1271432,5
21CHESS FRIENDS DE LUXE1281330,5
37LOS INMORTALES12100230,0
410LATIN CHESS 1272329,5
58LICHESS CHILE1252528,5
66FREECHESS LEGENDARIOS1262428,0
74MEXICANOS BELGAS1290327,0
89GRUPO DE TRABAJO N°11272326,5
11LOS DISCIPULOS1261526,5
103XADREZ ACADEMY1270525,0
15LEONES MEXICO 1152425,0
125ATTAK LATINO1261523,0
1313DRINK TEAM 1041521,0
1417FREECHESS GALACTICOS1260620,5
1516AZTECAS 1231815,5
1614SKAKES WHITE 1221914,0
1712AJEDREZ DE LA CALLE730411,0
1818SKAKES BLACK 1021710,0
1919GUERREROS 101099,0
2020LEONCITOS1000105,0

Anotació:
Desempat1: points (game-points)

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, Impressió