Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

36. Leobner Schulschachturnier Schnellschach Schüler U15

последно ажурирање28.06.2019 16:10:44, Creator/Last Upload: hr. erich gigerl

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
2Lin Alex1668730AUT1014BG/BRG Leoben I
6Antenreiter Lena1662732AUT979VS Leoben-Stadt
1Gruber DanielAUT0BG/BRG Leoben I
5Heiss SebastianAUT0BG/BRG Leoben II
4Los ViktorPOL0BG/BRG Leoben I
3Tang LeoAUT0BG/BRG Leoben I
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead