Die letzte Runde wird wegen Covid-19 nicht mehr ausgetragen.
Der Zwischenstand zählt als Endstand.

AUT STMK 1920 NORD 2. Klasse Murtal + Mürztal

Zadnja izmjena13.05.2020 17:31:26, Creator/Last Upload: steirischer landesverband

Odabir turniraObersteirische Liga, 1. Klasse Murtal & Mürztal, 2. Klasse Murtal & Mürzta, Obersteirische Jugendliga, 1. Klasse Ennstal
LinkoviPočetna Stranica Organizatora
Odabir parametara pokaži podatke o turniru
ListePoredak sa partijama, Tabela, Lista po nositeljstvu, Abecedna lista igrača, Alphabetical list all groups, Satnica
Turnirski sastav sa rezultatima po kolima, Turnirski sastav bez rezultata po kolima, Parovi ekipa za sva kola
Poeni po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Najbolji igračiPrema poenima, Prema rejting performansu, Prema postotku
Najbolji igračiPrema poenima, Prema rejting performansu, Prema postotku
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File, AUT rating-calculation,

Tabela

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
11Leoben 465011018,501720
25SK Kindberg 265011017,001591
37SG Alpine Raiffeisen Trofaiach 56321816,501534
44Vorwärts Fohnsdorf 36312713,001181
56Horn Union Ratten 26303613,501274
62SG Alpine Raiffeisen Trofaiach 4612348,00734
73SG Kapfenberg/Pernegg 3611436,50618
88Leoben 5600603,00276

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break4: Board Tie-Breaks of the whole tournament

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead