Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Omani Youth Chess Championship 2019

Paskutinis atnaujinimas16.06.2019 09:55:18, Autorius/Paskutinis perkėlimas: oman chess federation

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3  PR4 
11Ahli Sidab76101329,50129,0
24Ibri76011223,00146,5
319Salalah75111124,50142,5
42Al Suwaiq7412917,50120,0
521Sohar7403821,00116,5
66Al khaboura7403819,00134,5
73Al Bashaer7403818,50132,0
89Al Nasr7403818,50114,0
915Nizwa7403817,50140,0
1022Yanqul7403817,50120,0
1110Al Rustaq7403815,00148,0
128Al Nahda7313720,00116,5
1311Al Salam7313719,00119,0
145Al Seeb7313717,50119,0
1518Quriyat7304618,00127,5
1620Samail7304618,00112,0
1712Al Shabab7304612,00125,5
1817Oman B7205413,50101,0
1916Oman A7205412,50107,5
2013Madha7205412,00104,5
2114Majees7106213,00108,0
227Al Mudaibi700707,00104,5

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 4: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,