Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

40. Schulschachlandesmeisteschaft OÖ Sekundarstufe 2

Zadnja izmjena03.04.2019 16:26:02, Creator/Last Upload: dir. hubert kammerhuber

Konačna tabela nakon 7 Kola

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Petrinum Limz770024,0140
24BRG Solarcity Linz742117,5100
37HTL Vöcklabruck741217,090
45BRG Hamerling Linz733116,590
51BRG Steyr732216,580
6HTL Wels 1732216,580
73BRG Traun724116,080
89HTL Wels 2731315,070
912HTL LMT Wels722315,060
108BORG Honauerstr. Linz 1731314,570
1111ORG Diözese Linz730414,060
1213BORG Honauerstr. Linz 271156,530
1314BORG Honauerstr. Linz Mä71064,020
1410BRG Rohrbach70163,010

Bilješka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints