Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Christian Brothers EQUATE Africa SG

Ultima actualizare23.03.2019 15:53:36, Creator/Last Upload: christian brothers college

Clasament final dupa 5 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
17MONTROSE SNR A55001018,00
215WANEZI SNR GIRLS4301814,50
314USHER SNR GIRLS4301814,00
49MPOPOMA SNR GIRLS5302613,52
513St. Columbus5302613,50
68MONTROSE SNR B5302611,00
74Girls College A5302610,50
810NJUBE SNR GIRLS5212510,50
911NKETA SNR GIRLS520349,50
103FOUNDERS SNR GIRLS520349,00
1112PLUMTREE SNR GIRLS512248,51
122DLM SNR GIRLS402248,51
135Girls College B402248,00
141Convent Byo511336,00
156GOLDRIDGE SNR GIRLS400425,00

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints