Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

CBC Ches FEstival 2019 SB

Paskutinis atnaujinimas23.03.2019 15:58:57, Autorius/Paskutinis perkėlimas: christian brothers college

galutinė vietų padėtis po 5 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
13Willenita High55001017,00
212Mpopoma High5401816,00
35Gifford High A4301816,00
47Inyathi High5311712,01
59Njube High5230712,01
619St. Georges5140612,00
713Cyrene High B4202611,00
81DLM4202610,50
98Milton530269,50
1014Gifford High B5212511,00
112Founders High5212511,00
1211CBC A521259,00
1318NorthLea High520349,50
146Cyrene High A520348,00
1516CBC B520347,50
164Plumtree High511336,50
1717Nketa High400428,00
1815Goldridge400427,00
1910CBC C502326,50

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,