Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Chess Faceoffs 2019: KNUST Chess Club vs Legon Chess Club

Zadnja izmjena19.03.2019 15:37:53, Creator/Last Upload: ghana chess-federation

Konačni poredak nakon 6 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2 
14Legon B64111330,0
21Legon A63211125,0
36KNUST C63121023,0
45KNUST A6222818,0
53Legon C6123514,5
62KNUST B6024210,5

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: Points (game-points) + Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)