Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Interschool Chess Tournament 2019 - 2nd Edition

Paskutinis atnaujinimas10.03.2019 16:35:57, Autorius/Paskutinis perkėlimas: rwanda chess-federation

galutinė vietų padėtis po 6 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
16GS Kimisange A66001223,0117,5
23Green Hills Academy65011021,5121,0
38Lycee Notre Dame de Citaux A6402818,0114,5
45GS Camp Kigali6303615,5114,5
57GS Kimisange B6303615,0107,5
64GS ADB Nyarutarama6303615,0103,0
79Lycee Notre Dame de Citaux B6303613,597,5
81Act for Rwanda6213512,590,5
911PSSVP Ndera A6204414,5119,0
1010Lycee Notre Dame de Citaux C6204411,588,5
112Ecole Belge de Kigali A6114310,091,0
1212PSSVP Ndera B6024210,095,5

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents and own points)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,