Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Richardson Cup

Paskutinis atnaujinimas18.05.2019 16:44:41, Autorius/Paskutinis perkėlimas: scotland chess federation (license 2)

Vieta po 2 rato

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
11Edinburgh220013,040
25Edinburgh West220012,540
38Phones21017,020
44Dundee10013,500
52Bellshill10011,500
63Bon Accord10011,500
77Hamilton10011,000
86Glasgow Polytechnic00000,000

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: points (game-points)
Papildomas rodiklis 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos,