Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Northern Virginia Chess League Season4 - Division B

Ultima actualizare08.01.2018 03:59:09, Creator/Last Upload: capchess

Clasament final dupa 5 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13Road to Mastery B5410915,00
22Super NOVA5311712,00
31Loudoun Pioneers5221612,00
46Chesapeake Beardogs5212512,00
55Silver Knights Pawns504149,00
68The Strategic Seven520348,00
77Chess For Life512247,00
84Silver Knights Rooks501415,00

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints